Ohlédnutí do roku 2020

Každý nový rok přináší své nové favority a tak vůbec není špatné se podívat, které hodinky získaly obdiv zákazníků. V podstatě tak získaly jasný titul „Hodinky roku.“ Určitě je důležité zdůraznit, že statistiky vycházejí ze skutečně ověřených zdrojů a rozhodně se nejedná o nějaký menší obchůdek. Naopak se podíváme na nejprodávanější hodinky na Helveti.cz. Na trhu se jedná o jeden z největších eshopů, který hodinám dokonale rozumí. Rovněž je to největší prodejce hodinek v České republice a nabízí tak neskutečně velké množství značek i moderních hodinek s dostatečnou nabídkou funkcí.

87505

Favorit roku v oblasti prodeje

Mezi nejprodávanější hodinky roku 2020 patří jednoznačně Casio G-Shock. Značku není třeba představovat, ale tyto hodinky mají i svojí vlastní přezdívku CasiOak. Jejich černá varianta se ztratí z nabídky poměrně velmi rychle, což již o mnohém svědčí. Sportovní pánské hodinky si zkrátka vydobyly velmi slušnou pozici, avšak zaslouženou. Jsou odolné s velkým množstvím funkcí a to v účelném a nadčasovém provedení. I když Casio stojí na špici, tak samozřejmě velmi dobré místo získala i značka Wenger a Seiko. Obě dvě mají své modelové řady zastoupeny v první desítce nejprodávanějších hodinek Helveti.

87798

Rok 2020 přinesl i svého vítěze

Již víte, které hodinky byly nejprodávanějším sortimentem, ale ještě netušíte, které hodinky se umístily na prvním stupínku těch nejlepších. Možná budete překvapeni, ale tentokrát zamíříme do Německa. Hodinky roku se stávají Junghans Max Bill Chronoscope 100 Jahre Bauhaus 027/4902.02. Ty sice v eshopu Helveti již nekoupíte, ale patří jim právem prvenství. Jedná se o skutečně jedinečné dílo a pro celý svět byly vyrobeny pouze v limitované edici. 1 000ks je skutečně jako kapka v moři a kdo je získal, tak je bude náležitě opatrovat.
Nyní se píše rok 2021 a nabídka nových hodinek stále čeká na svého majitele. Uvidíme, zdali si favorité udrží své prvenství. Nebo přijde jiný nástupce? Sledujte nabídku Helveti.cz a rozhodně vám nic neunikne.