Nezapomeňte Váš telefon ochránit

Všichni majitelé iPhonů si potřebují pořídit perfektní ochranu svého telefonu. Tento telefon není vůbec levný, a tak by byla veliká škoda ho vystavit případným škrábancům či oděrkám. IPhone si drží svojí kupní hodnotu stále velice vysoko i po několika letech vzhledem k jeho systému IOS a celkovému zpracování. Je tedy vhodné ho uchránit o co nejvíce možného poškození, aby byl možný prodat za výbornou cenu, kdybyste chtěli upgradovat na vyšší level telefonu.

iphone - barva

Pouzdra na iPhone Modnimobil.cz Vám dokážou dát tu správnou obranu proti deštivému počasí, spadnutí z přiměřené výšky anebo jen pohození do kapsy. Kryty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Vybrat si dokáže opravdu každý. Pokud chcete barevný nebo jen čirý flexi kryt – není problém. Je nutné si vybrat pouze správný typ modelu, aby se Vám do toho fešák vešel a můžete bezstarostně fungovat. Najdete zde ochranu i na svůj iPad či starší modely iPhonů.

Pokud chcete pořídit účinný a praktický dárek pro někoho blízkého nebo jen koupit dárek při tajném Ježíškovi v práci, neváhejte. Každý ocení takto věcný dárek. Samozřejmě, že většina populace již nějaký ten kryt má, ale vždy se hodí mít náhradní ve svém šuplíku. Ať už je to kvůli barevné variantě krytu, nebo při možném poškození – sáhnout si ihned pro nový a nevystavovat nebezpečí Váš telefon je důležité.

rozbity iphone

Při ochraně telefonu nezapomeňte také na ochranné sklíčko, které sice iPhone telefony mají posílené, ale může se stát nehoda! Doporučujeme tedy spojit s koupí zadní části ochrany telefonu také tvrzené sklo, aby Váš telefon nepocítil žádnou újmu. Tvrzené sklo nebo silikonovou fólii? To je otázka, kterou si pokládá spousty lidí. Sklíčko funguje jako překážka mezi pádem a displejem. Při pádu se rozbije tvrzené sklo a je potřeba ho následně vyměnit. Displej při používání není poškozen. Ochranná fólie nedokáže 100 % ochránit telefon proti pádu, a tak vybírejte pečlivě.