Dieta?? Nic nevážíte ani neměříte, jen rozmícháte!

Dieta, která právě nyní frčí, je ketomix https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ketomix/ dieta. Stravování na bázi zvýšeného příjmu bílkovin, zároveň se snížením příjmu sacharidů a tuků. Byť existují i tuky zdravé, například je obsahuje oblíbené avokádo, v tomto případě je nutné snížit obsah i zdravých tuků, ale nikoliv je zcela vyloučit. Stejně tak i sacharidy. Taktéž je budete přijímat, ale v poměru dvacet procent, podobně jako tuky také dvacet procent a zbývajících šedesát procent připadne na bílkoviny. A ty se postarají o vaše hubnutí.

tlusté břicho

Za prvé potlačují chuť k jídlu, a za druhé jsou stavebními jednotkami našich svalů a buněk. Základ této diety je velmi jednoduchý, dle starého známého hesla – v jednoduchosti je krása… Po určitou dobu se budete stravovat vědomě, a to v poměru, který je uveden výše. Jestliže se nyní chytáte za hlavu, jak máte rozeznat třetiny, poloviny a tak dále, pak vězte, že vy nic počítat nemusíte! Od toho je tady ketomix dieta, která vše zařídí za vás. Jídla jsou totiž připravena pod odborným dohledem výživových poradců, a při vývoji na ně dohlížel i lékař specialista, takže nemusíte mít obavy, že ve vašem denním stravovacím systému bude cokoliv chybět!

dietní jídlo

Hlavní nabídka obsahuje na dvacet dva jídel, která jsou průběžně doplňována dalšími novinkami s novými a žádoucími příchutěmi, takže se vám jídla neomrzí. Můžete je libovolně kombinovat, ať k snídani, svačině, obědu nebo i k večeři. Každé jídlo přinese vašemu tělu plnohodnotnou dávku, tudíž si váš organismus nebude nucen stravu uschovávat do tukových zásob pro horší časy.

Nic nevážíte ani neměříte, jen rozmícháte!

Stravování bude efektivní, protože při přípravě jídla neztratíte svůj drahocenný čas a dokáže ho připravit i nezkušený začátečník. Nic nemusíte důkladně vážit, krájet, vařit. Ketomix si oblíbíte pro jeho snadnou přípravu.