Jak porazit impotenci?


S mužskou potencí je to nejednou v životě těžké. Jak praví třeba už i známý vtip, nejprve je čím, ale není kde a s kým, pak je čím a s kým, ale není kde, a nakonec je s kým a kde, ale není čím. Což je vtip, nad kterým se někdo usměje, ale někdo také ne.
Zejména u těch, kdo už se dostali do té poslední zmíněné kategorie, může jít také o dost hořké konstatování reality. Tedy u těch, kterým už jisté partie jejich těla neslouží jako zamlada, případně jim neslouží už skoro k ničemu. Nanejvýš tak ještě k odvádění přebytečných tekutin, nepřidá-li se k tomu všemu ještě i prostata.
obklíčení spermiemi

Nevalná potence nebo dokonce impotence dokáže tu více a tu méně potrápit každého, kdo se k ní dopracoval. Ač je totiž v běžném životě běžně nepostřehnutelná, ač nebolí ani nijak nepřekáží, není příjemná. A to zejména tehdy, kdy by onen muž ještě chtěl být mužem, nebo když je to na něm dokonce přímo vyžadováno jeho drahou polovičkou.
Co by dal dotyčný nejednou za to, kdyby to ještě šlo jako zamlada! Zamlada, kdy – jak si nejednou s trochou nostalgie uvědomí – právě těmi mužnými silami nejednou přímo rozmařile plýtval sám někde v ústraní.
A ne každý nad tím mávne rukou se známými slovy o tom, že sex je pudová záležitost, takže buď to pude, nebo to nepude.
A když dotyčný nehodlá rezignovat? Pak mu nezbývá než vsadit na vědecký pokrok, jmenovitě tedy na nějaké ty přípravky, jež ochabující potenci podporují. Třeba na něco, jako je Spedra. Protože už žijeme naštěstí v době, kdy si lze vypomoci nejedním léčivým přípravkem, který dokáže pomoci i s tím, aby byl muž, který už není až tak docela mužem, znovu mužem.
orosená ňadra

Jistě, stejně jako u všech léčiv i zde platí, že by je měl dotyčný užívat s rozumem, ovšem činí-li tak, může mu něco takového doopravdy pomoci. A to i tehdy, když vůbec neví, co znamená, že je zmíněná Spedra takzvaný inhibitor fosfodiesterázy typu 5. Protože co je komu do cizích slov, že? Hlavně když to stojí za to.