Výkup hodinek

I když jsou pro naši firmu prioritou zástavy hodinek a vy je chcete prodat, my je od vás na pobočce vykoupíme. Finanční částku obdržíte ihned a v hotovosti na místě.
Pokud upřednostňujete rychlý výkup hodinek za hotové, jste tu správně.
Navštivte naši pobočku výkup hodinek Praha 1, kde vám nabídneme jen tu nejlepší cenu k vzájemné spokojenosti a zaplatíme ihned a hotově.
Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a domluvte si schůzku, kde určíme výkupní cenu vašich hodinek.

hodinky ve zlaté barvě v papírové krabičce

Cena závisí na značce a modelu hodinek. Dále je pro výkupní cenu důležité, jak jsou staré a v jakém jsou stavu. Pak je důležité, zda máte k hodinkám potřebné příslušenství – originální krabička, doklady k hodinkám, certifikáty, karty s referenčním číslem, nebo i návod.
Nejčastěji vykupujeme hodinky těchto značek: Breitling, Omega, IWC, Rolex, Hublot, Cartier, Rado, Audemars Piguet, Bovet, Jaeger LeCoultre, Vacheron Constantin, Tag Heuer, Panerai Luminor a mnoho dalších luxusních značek.
Vykupujeme je nejen v Praze 1, ale také v Praze 2 a po celém zbytku Prahy, dále pak například v Českých Budějovicích, Plzni, Bratislavě, Kladně, Děčíně, Karlových varech, Kolíně, Olomouci, Pardubicích, Ostravě, Mladé Boleslavi, ve Znojmě, Zlíně a v dalších městech.

troje hodinky na ruce

Volat můžete nonstop a domluvit si schůzku na pobočce, která vám bude nejlépe vyhovovat.
Pokud byste chtěli prodat hodinky bazarovým způsobem, i to je u nás možné. I když nejsme klasický pouliční bazar, jakých je v Praze mnoho, pokud máte zájem je prodat či inzerovat v privátní sekci nebo veřejně, dokážeme vám poradit a pomoci.
Máme v tomto oboru rozsáhlé znalosti, širokou klientelu a dobré jméno. Poradíme vám nejvhodnější způsob, jak na to.
Zeptejte se nás a my vám poradíme. Konzultace je zdarma.
Nákup, výkup a prodej použitých luxusních hodinek je naše úzká specializace, při které vám poskytneme jen ty nejlepší služby, k vaší dokonalé spokojenosti.