Štěstí začátečníka

Už jste jednou vyhráli, tak proč, by to nevyšlo znova že? Snad každý, kdo si kdy vsadil, či koupil poprvé stírací los, vyhrál. I vy? A, tak sázíte dál, protože věříte, že se to může opakovat, ale zatím výhra nepřichází. Stojí vás to spousty peněz, že už ani nedokážete říct kolik?
Co se nad tím zamyslet? Jaká je vaše šance na výhru? U většiny loterií je to, zhruba 1:1000000. Jak dlouho už sázíte, popřípadě hrajete? Páni! Někdo i celé roky a v přepočtu už ho to, vyšlo na jeden milion, který se snaží usilovně vyhrát.
hrací automat
Položte si otázku, zda nejste závislí? To, by byl totiž do budoucna zřejmě velký problém! Už jste určitě slyšeli o lidech, kteří se, tímto způsobem připravili o vše, o rodinu, práci, majetek. Stále si, ale říkáte, že jednou to vyjde a vás to zbaví všech problému a budete konečně šťastní? Pokud ne, jste na tom stále dobře, pokud ano, čtěte dál!
Štěstí není v penězích
Opravdu věříte, že peníze vás zbaví všeho zlého? Přiznávám, že je lepší brečet v osobní limuzíně než v autobuse, ale i se spousty peněz, může být člověk nešťastný.
Představte si, vsadili jste si a vyhráli jste neuvěřitelnou sumu, třeba 500 000 000,-Kč a co teď? Nemůžete se s tím nikde, ani vytahovat, protože lidská závist, může ohrozit i váš život. Kamarádů budete mít najednou mnoho, ale ne kvůli tomu, jaký jste člověk, ale všem půjde jen o vaše peníze, a kdyby to tak nebylo, stejně si později začnete myslet, že to tak je!
Bavili jste se někdy s osobou, která vlastní obrovský balík peněz? Nemyslím, tím teď jeden milion, nebo dva, ale opravdu obří sumu? Je ta osoba šťastná?
Peníze štěstí nepřináší! Ano, život vám usnadní, ale nevyřeší za vás všechno. Je třeba se radovat a být šťastný i z maličkostí.
sázka v pokeru
Sázejte a hrajte s mírou
Jestliže si vsadíte, nebo zahrajete opravdu jen občas a pro radost, tak je to v pořádku, tedy pokud máte přebytečné peníze, které vám později nebudou chybět! Jestliže, vám to závažně zasahuje do rodinného rozpočtu, tak raději nesázejte, nehrajte. Zjistili jste, že máte závislost a nevíte si sami rady? Promluvte si, o tom doma a vyhledejte odbornou pomoc. Hodně štěstí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zveřejněno v Www