Dovolená pro rok 2020

Na začátku roku je nevhodnější a nejlepší doba na plánování letní dovolené. Mnoho cestovních kanceláří poskytuje nákupy dovolené na first minute, což je opak oblíbené last minute. Nákup dovolených v tuto dobu je mezi Čechy díky slevám velmi oblíbený. Již na začátku roku tak vyřešíte, kdy a kde strávíte svou vytouženou letní dovolenou.
chorvatský Dubrovník
Cestovní kanceláře nabízejí dovolené pobytové nebo poznávací, záleží pouze na vás, jak raději trávíte dovolenou. Pro ty, kteří své volno tráví aktivně, se nabízí poznávací zájezdy. Nádherná jsou různá evropská města, jako Řím, Paříž, Londýn nebo objevování přírodních krás Slovinska, Chorvatska nebo Itálie. Velmi oblíbené jsou také poznávací zájezdy, které pojí výlet jak do měst za památkami, tak do hor a to rovnou těch v Evropě nejkrásnějších, tedy švýcarských Alp. Pro ty, které to radě táhne dál, jsou v nabídce Spojené státy americké a jejich národní parky, Indie nebo stále oblíbenější Čína.
Pro ty, kteří rádi poznávají nové věci, ale také rádi lenoší na pláži, jsou ideální poznávací zájezdy například na Srí lanku. Cestovní kanceláře poskládají program tak, že v některé dny objevujete například sloní útulky, čajové plantáže, nádhernou přírodu a v jiné dny máte volno a můžete si užívat krásné pláže a sluníčko.
pláž s loďkou
Někteří z nás, ale touží spíše po klidu a odpočinku. I v letošním roce bude velkým hitem Řecko, Chorvatsko a Itálie. Stále oblíbenou zemí, která má své příznivce, je horkokrevné Španělsko. Pro ty, kteří raději směřují na Balkán, můžeme doporučit Černou Horu nebo Albánii. V Černé Hoře je ovšem stále mnoho hotelů, které nesplňují zcela evropský standard, ale pokud si připlatíte, můžete narazit naopak na hotely se čtyřmi a více hvězdičkami plné luxusu, například v okolí města Budva či na poloostrově Svatý Štefan, který je velmi oblíbený mezi hollywoodskými celebritami.
Letošní nabídka cestovních kanceláří je velmi pestrá a určitě si každý přijde na své.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup