Sport a sázky

Sázkové kanceláře nabízejí mnoho možností. Můžete si vsadit na výsledky voleb, finanční trhy, ale nejčastěji lidé stejně sází na výsledky sportovních klání. Pokud jste nadšeným fanouškem sportu a vyznáte se v jeho pravidlech, můžete takovou možnost také zvážit. Jen je nutné počítat s riskantností takového počinu. Jak tedy riziko co nejvíce zmenšit?
sportovní siluety
1. Výběrem sportovní disciplíny
První pravidlo, které napadne snad každého, zmíním jen okrajově. Než začnete sázet, vyberte si sport, který rádi sledujete, kterému rozumíte a u kterého Vás budou i do budoucna zajímat nové informace.
2. Výběrem sázkové kanceláře
Ne každá sázková kancelář nabízí (pro Vás) výhodné kurzy. Vyberte si tedy opatrně. Výhodné je sáhnout po známých a ověřených sázkových kancelářích. U nich je záruka bezpečnosti, sázet se dá on-line a k registraci je Vám na počátku dán bonus.
3. Evidencí
Nudné staré klišé – poučení z vlastních chyb. Nicméně pokud uděláte chybu, neodhadnete situaci nebo se prostě spletete, může být dobré si situaci zapsat. Vytvořte si např. notes primárně na Vaši sázkovou činnost. Celkově se vyplatí evidovat si sázky a vytvořit si přehled o úspěšnosti.
4. Rozmyšlením
Samozřejmě, aby Vás sázení bavilo, musíte se zajímat o daný sport. Pozor ale na Vaše fanouškovské přesvědčení! U sázení by totiž mělo jít stranou. Nevsázejte na svůj oblíbený klub či tým jen kvůli sympatiím, ale zvažte jeho reálné šance na výhru.
účtenka a kalkulačka
Sázet se dá před či během zápasu a výhodné je sázení online. Důvod je nasnadě. Díky online sázení je možné sázet bez časového omezení, z pohodlí domova a po celém světě. V některých případech jsou také výhodnější kurzy.
Pokud byste si chtěli sázení trochu ozvláštnit, existuje také . Zde si můžete sestavit vlastní týmy hráčů dle vlastního přesvědčení a tak se „pouštět do utkání“ s ostatními sázkaři. Zapojení do této hry ale vyžaduje průběžné sledování vývoje situace i mimo zápasy. Zvažte tedy, zda máte chuť a čas, načtěte pravidla a pokud se Vám nápad líbí, zaregistrujte se. Na stránkách extraligy se dozvíte podrobné informace nejen o sázení, ale i ze sportovní scény.
A co je dobré ovládat, než se do sázení pustíte?
§ Matematiku – pocit či instinkt nepostačí věčně, postavte své sázky na matematických propočtech
§ Emoce – nenechte se ihned rozhodit, sázení je prostě risk a je jen na Vás, kolik ho podstoupíte
§ Systém kurzů a jejich vytváření – strategie se dá načíst na různých portálech či v knihách
Tak tedy – hodně štěstí!

Zveřejněno v Nezařazené