Přijeďte do Liberce za dentální hygienou

Dentální hygiena je často opomíjená procedura v zubním lékařství. Lidé se jí často vyhýbají, protože si myslí, že jí nepotřebují, a tak nechtějí platit za něco takového. Opak je pravdou, tato procedura je velmi důležitou součástí. Dentální hygienička Vám ošetří zuby způsobem, který sami ovlivnit nemůžete za pomocí kartáčků a mezizubních kartáčků. Pokud se někde dostatečně nevěnujeme částem našich zubů, ošetří nám to dříve, než dojde k neštěstí. Navíc nás upozorní na daný fakt, že jsme lemplové tam a tam a my si tak dokážeme do budoucna dávat větší pozor.

čištění zubů

Dentální hygienička nám také poradí, zda používáme správný kartáček, poradí při technice čištění zubů všemi kartáčky a případně doporučí alternativu za jiný typ.

Naše zuby máme jenom jedny, tak si je chraňme co nejlépe, abychom neměli žádné zdravotní potíže se svým chrupem a ani brzký náběh na zuby umělé. Přijít o zub není vůbec žádná zábava. Za prvé vyndaní zubu je velmi bolestivé. Samotné trhání samozřejmě ne, na to nám pomůže injekce, ale hojení není žádná legrace. Často je to bolestivé velice dlouhou dobu. Náhrada za náš vlastní zub je sice reálná a je také vyrobena z kvalitních materiálů, ale sáhnete si hluboko do kapes. Umělá náhrada je finančně velice nákladná.

prohlídka u zubaře

Pokud ještě nemáte svou dentální hygienistku, zkuste dentální hygienu Liberec https://www.2kdent.cz/dentalni-hygiena. Personál je velice milý a v případě dotazů Vám moc rádi pomůžou a poradí.

Nebojte se, že bude nutná několika měsíční návštěva. Dentální hygiena se většinou provádí jednou za rok, pokud je chrup v pořádku. Pokud v pořádku není, je potřeba více návštěv, abyste s dentální hygienistkou udělali maximum pro Vaše zuby a dásně. Po každé návštěvě budete spokojení a nemotivovaní dodržovat pravidla ústní hygieny na jedničku. Již po první návštěvě si odnesete potřebné věci na čištění zubů (pokud nebudete mít své) a vysvětlení, jak je používat. Člověk by se až divil, kolik lidí nepoužívá mezizubní kartáčky a pak se diví bolesti dásní a kazů v zubech.