Na problémy s erekcí vyzrajete i bez Viagry

Také vás trápí problémy s erekcí a s nedostatečným zájmem o sexuální hrátky? Připadá vám, že ztrácíte svou mužnost a vitalitu, a namísto svalové hmoty vám narůstá pivní „pupík“? Začínáte se lépe cítit v bačkorách a s „lahváčem“ u televize, zatímco vaše přítelkyně kmitá v kuchyni, aby vám vytvořila „pomyšlení“ a zajistila „první – poslední“?

tablety Viagry

Toto je bohužel poměrně častý obraz současného dění mužů po čtyřicítce. Jestliže jsme vám alespoň v malé míře poodhalili vaše vlastní zrcadlo, je čas s tím začít něco dělat, nemyslíte? V první řadě byste měli zapomenout na inzeráty typu „Prodám Viagru“. Za prvé to vůbec nemusí být Viagra a za druhé riskujete své zdraví a někdy i život, protože užívání Viagry se váže na lékařské doporučení, a lékař by měl posoudit, zda je pro vás vůbec vhodná.

kořen Ženšenu

Zkuste to raději jinak – přirozeně

Muži se mohou dožít velmi vysokého věku v pevném zdraví. Nemusí je trápit slabá erekce. Stačí jen vědět a chtít, jak si počínat.

Navracejte se postupně k původnímu přirozenému lidskému životu – přestaňte s konzumací alkoholu, kávy a cigaret. Odvykejte si ale postupně, protože se jedná o drogy, na nichž vzniká závislost. Každopádně tímto musíte začít, chcete-li docílit nějaké pozitivní změny.

Vyměňte nezdravé potraviny za zdravější – odkládejte bílé pečivo, cukrovinky a pamlsky z rafinovaného cukru a dopřejte si raději výrobky z celozrnné mouky. Chuť na sladké zahánějte směsí ořechů a sušeného ovoce, kterou budete mít po kapsách.

Ovoce a zelenina – dopřejte si je nejen tepelně upravené, ale i syrové.

Luštěniny – o ty moc lidí nestojí, přitom se dají chutně upravit a v kombinaci s obilovinami nahradí maso. Masitá strava vám také zrovna neprospěje, přejděte postupně raději na stravu vegetariánskou.

Adaptogeny – jednou z hlavních příčin potíží s erekcí je stres, protože stresové hormony brzdí tvorbu testosteronu – klíčového mužského hormonu. Proti stresu nasaďte adaptogenní bylinky, jako je Ženšen, Ashwagandha, Maca peruánská a Kotvičník zemní.