Jak vybrat oblečení

Vybírání oblečení pro nejednoho z nás znamená těžký boj s rozhodováním. Je toto ten kus, ve kterém budete vypadat opravdu dobře, nebo jen tričko, které se za chvíli obnosí a skončí na spodku šatníku? Připravila jsem si pro vás pár tipů, jak vybírat:
Nekupujte věci, co jsou ve slevě a kdyby v ní nebyly, tak byste je nechtěli
Je jasné, že zboží je ve slevě právě z tohoto důvodu. Kupovat zbytečný kousek je ale na nic, ať je sebelevnější.
žena ve svetru
Všechno si vyzkoušejte
Stalo se vám někdy, že už se vám nechtělo stát tu frontu u kabinek a řekli jste si, že to vypadá dobře, vzali to a pak byli překvapení? I sebe lepší tričko na první pohled, může mít po vyzkoušení úplně špatný střih.
Vyfoťte si to
Vyzkoušíte si jedno tričko, druhé, třetí a při zkoušení čtvrtého už nevíte, jestli to první nebylo náhodou lepší. Co když pak omylem vezmete úplný nesmysl? Jednoduché řešení – vyfoťte si to.
Cena jako poslední
Pokud chcete svůj šatník opravdu originální, opravdu stylový a bez chyby, téměř nevyhnutelně se musíte vykašlat na ceny. Mnoho z nás nakupuje oblečení zbytečně často, to není vůbec nutné. Ušetřete o trochu více peněz tím, že si nebudete něco kupovat delší čas. Uvidíte, že toho nebudete litovat.
Nechte se zkritizovat
Velmi důležitým faktorem při nakupování je poradce. Je na nás, pokud ho s sebou vezmeme, ale pokud se už tak rozhodneme, musíme vybrat někoho, jehož styl se nám líbí a před kým se nestydíme být otevření.
nevšední obchod s oblečením
Podívejte se nejdřív do svého šatníku
To, čím bychom měli začít, by měl být náš šatník. Je totiž dost reálné u některých z nás, že jsme už úplně zapomněli, co všechno tam máme a možná i díky tomu nabudeme pocitu, že už nic zas tak nepotřebujeme a vyhneme se koupi zbytečností.
Kupujte věci které se neokoukají
Nebojte se investovat do několika jednobarevných triček a svetrů bez potisků. Často se nám nechce kupovat tyto obyčejné kusy a chceme něco originálního, v jednoduchosti se ovšem skrývá největší krása.

Zveřejněno v Nezařazené