Vše co nemůžete vidět vlastním okem, Vám ukážeme jinak

Virtuální prohlídka umožňuje vidět prostor, který jsme my okem neviděli. Máme rozhled 360° horizontálně a 180° vertikálně. Vidíme lepší představu objektu, o který se zajímáme. O prostory, kde se pracuje nebo kam se chceme podívat. Virtuální prohlídku používají i jiné kvalitní firmy, protože to případného klienta uklidní a spíš si rozmyslí, jestli se chce zapojit právě s onou firmou. Víte, že se pracuje tam, kde je uklizeno, není tam plíseň a bůh ví co všechno. Je to rozhodně veliké plus.

virtualne - oko

Oproti fotografii využívá celého zorného pole. Můžeme vidět co je nahoře i dole, a to samé i do stran. Funguje to stejně, jako kdybychom stále uprostřed daného prostoru a otáčíme se na místě. Někde se můžeme pohybovat i například z místnosti do místnosti a vidíme stále tolik, kolik jsme viděli v té první. Virtuální prohlídka Fa-havlicek je příjemným zpestřením oproti jiným firmám. Nemusíte mít věšteckou kouli, a přesto vidíte vše co potřebujete.

vestecka koule

Přesto nikdo nechce posouvat do pozadí i plně reálný zážitek. Když se dostavíte na místo, je určitě příjemnější vše vidět na vlastní oči. Všichni lidé, ale nemají tuto možnost, a proto se nabízí varianta číslo dvě, a to právě virtuální prohlídka.

Řekněme si ale… kolik toho potřebujeme vidět a vlastně vědět? Potřebujeme vědět, že například dřevo nestojí ve chladném temném místě, kam protéká voda… potřebujeme vědět, jak to na pracovišti vypadá, jestli má nějakou úroveň nebo je to všechno jen pohádka a nevíme co dělat, kdybychom ono místo vůbec viděli… vždy je lepší před prací si prohlédnout, jestli nám firma zhotoví kvalitní produkt anebo jestli budeme za pár měsíců litovat dne, kdy jsme vložili peníze do špatných rukou. Tady se bát nemusíte! Vše jde krásně vidět a rádi ukážeme i prostory na Vaše vlastní oči. My se za nic nestydíme, my Vám chceme zhotovit jen to nejlepší!