Minimalistický šatník

Možná máte skříně přeplněné záplavou oblečení, přesto trávíte mnoho času uvažováním nad tím co si vezmete na sebe. Možná je to způsobeno tím že nakupujete nerozumně, snadno podlehnete nějaké výprodeji nebo momentální náladou. Do obchodu bychom měli vždy chodit s jasnou představou co hledáte. Pokud potřebujete kalhoty tak nekupujte sukni i když je třeba o polovinu levnější, takové nákupy bývají neuvážené a způsobují že máme ve skříni něco sice pěkného ale brzy zjistíme že se nám k tomu nehodí boty nebo nemáme vhodný kabát ke kterému to či ono můžeme nosit.
žena v roláku
Investujte do kvalitních materiálů
Než deset triček z výprodeje které se po vyprání v lepším případě vytahají v horších srazí investujte raději do dvou které jsou z kvalitního materiálu bez nadpisů. Oblečení bez výrazných nadpisů všeobecně je velmi praktické a dobře se kombinuje. Kvalitní materiál je zárukou toho že zboží vydrží dlouho jako nové a nebude působit dojmem že ho máme snad celou věčnost.
Nepodléhejte módním trendům a oblékejte se nadčasově
Oblečení má být v první řadě praktické a má se snadno udržovat. Je ke zlosti, když si pořídíte několik kousků oblečení které nesnese praní v pračce a musíte ho přepírat s velkou opatrností v ruce. Volte oblečení tak abyste ho mohli kombinovat už s tím co máte doma a nemuseli jste kvůli jedné sukni přikupovat halenku a ještě boty.
dívka u zábradlí na schodech
Každá příležitost chce své
Základem by mělo být oblečení do práce a na volný čas. Každý materiál se hodí jinam. Investice do kvalitního volnočasového oblečení se vyplatí. Na volný čas si vystačíme s několika málo kusy na rozdíl od oblečení do práce.
Obnošené a poničené a nepoužívané
Uklízení se nevyhne čas od času ani skříni. Generální úklid minimálně jednou za rok by měl být samozřejmostí. Vyřaďte oblečení které nenosíte, je poničené nebo nepraktické, jen zabírá místo a způsobuje že vás ubírá o čas to neustálé přehrabování se z jedné hromádky na druhou.

Zveřejněno v Nezařazené