Mašle a uzly jsou opět hitem

Výraznější mašle nebo uzlíkymůžou vést k obavám, že nositelce přidají na objemu. Správné umístění je ale opakem. Nosí se třeba šaty s vázáním v pase nebo ležérně ovázané rukávy košile. Stejně pěkně působí i vazačky ze stuh, které oživí košile, šaty a průstřihy. Výsledek je velmi působivý takže se větších uzlů a mašlí bát nemusíte, jen vědět jak je správně zkombinovat a upravit na sobě.
Jestli v létě rády ukazujete svoji opálenou kůži, jsou vázací prvky to pravé. Neodhalují příliš, abyste nepobuřovaly své okolí, ale vypadají sexy. Ideálním umístěním jsou hluboké výstřihy na zádech.

klobouk

Přidejte na objemusvému hrudníku výraznou mašlí. Díky ní vynikne Váš útlý pas a přidá na oko na objemu ňader.

Nezapomenutelné retro prvkyjako třeba sametové stužky na bílé košili v límečku, nebo třeba vazačky suplující stojáček u saténové košile nebo blůzy. Uzly jsou pěknou součástí i korzetových topů. Ty pěkně doplňují džínové sukně nad kolena nebo rifle volnějších tvarů.

klobouček

Sukně a kalhotys vyšším pasem jsou opět hitem sezony. Střihům v oblasti boků už dávno odzvonilo. A úvaz kolem pasu ať už vprostřed nebo na bok jim dodá ten pravý šmrnc. Doplnit stačí jednoduchým pohodlným topem nebo tričkem.

Mašle jsou skvělým doplňkem i různých kabelek, peněženek nebo batůžků. Ať už je kůže pravá nebo umělá, mašle si s těmito prvky dobře rozumí. Zkusit můžete i široký pásek bez přezky a jednoduše zavázat na mašli. Je to překvapivě extravagantní, ale podmaniví efekt modelu.

Aktuálním trendům vévodí jednoznačně výrazné, veliké vázací prvky.
Uzly a mašle jsou prostě nepřehlédnutelné střihové a stylové detaily. A letošní sezonu s nimi budete rozhodně nepřehlédnutelné.
Doplňte si s nimi zavinovací šaty, odhalená záda u topů nebo šatů, vysoké pasy sukní a kalhot. Nebojte se s nimi experimentovat tak abyste se cítily dobře, a budete rozhodně in.

Zveřejněno v Nezařazené