Interaktivní vystoupení pro děti!

Kouzelník Martin čaruje!

Pozvat si na slavnostní akci k o u z e l n í k a, obzvlášť, když je akce myšlena a pořádána pro děti, není špatný nápad! A právě vynikající nápad měla společnost Bohemia Energy https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/bohemia-energy-detsky-den-a-modelovani-zviratek-z-balonku, která zvolila jako překvapení pro děti svých zaměstnanců v jejich velký den, při příležitosti Mezinárodního dni dětí, pozvat úžasného mága a kouzelníka na plný úvazek, pana Martina.

kouzelník Martin

Radost dětí neznala mezí.

To bylo výskotu a radosti! Děti kouzelníka obklopily a nechtěly ho pustit ze svých drápků, tak se jim jeho kouzelnické triky líbily! A čarovný mág jen vystupňoval jejich nadšení, když každému přítomnému dítěti vykouzlil, vlastně v y m o d e l o v a l na jeho individuální přání báječné zvířátko z balonku!

Radost měli nejen děti, ale i všichni přítomní, kteří se bavili společně. Eskamotér kouzlil i totiž mezi nimi, pěkně v davu, ale přesto návštěvníci jeho kouzla neprohlédli. I když se velký mág Martin nechal umluvit a pár kouzel přítomné dospělé i naučil.

kouzla s kartami

Interaktivní vystoupení pro děti!

A děti jen zíraly s očima otevřenýma dokořán! To bude zase zážitků a vyprávění svým spolužákům, jak byly u čarování a kouzlení a mohly si i na živého kouzelníka a jeho čarovnou hůlku sáhnout! Kouzelníka Martina děti prostě milují, protože je veselý, rád se s nimi směje a umí takové čáry máry, nad kterými zůstává rozum stát!

Čáryfuk to s dětmi prostě umí a od začátku svého vystoupení je nenápadně vtahuje do jeho vystoupení a děti pak mají úžasný zážitek, jak čarovaly s kouzelníkem! Děti jsou krásné bytosti a neřeší, že něco nejde, ony věří tomu, co vidí a milují pohádky a kouzla. A kouzelník Martin jim dokáže vykouzlit takový svět, kde je dětem dobře, a proto ho tak moc milují a mají rády.