Co vás čeká v bojové aréně laser games Praha


Co můžete očekávat od laser games Praha? Masakr, adrenalin, anebo netradiční zábavu? Cokoliv, co si budete přát! Záleží na tom, jak hru budete koncipovat, v jaké budete fyzické kondici, a co si od ní budete slibovat. Jisté je, že se řádně zapotíte, kila půjdou dolů, a jestliže dodržíte bezpečnostní pravidla, z bojiště se vrátíte živi a zdrávi, i bez zranění.

DSC_0196

Kolik hráčů může hrát v jedné hře – záleží na velikosti arény, v těch větších to může být až 25 osob, a to už je pořádný kolotoč!
Dostřel zbraní – Standardní bývá 25 – 30 metrů, pro vaši představu je to vzdálenost napříč pěti až šesti obývacími pokoji. Jestliže máte dobrou mušku, podobá se pohyb v aréně reálnému prostředí zákopové války.

Je to bezpečná zbraň – není to laserový paprsek, který by vám propálil otvor do těla, dokonce vám neublíží ani přímý zásah do oka. Zbraně jsou zařazeny do bezpečnostní kategorie II., tedy jde o naprosto bezpečné výrobky.
Oblečení a obuv – záleží na každém z vás, v čem se cítí ve své kůži. Ideální jsou tenisky, tričko s krátkým rukávem, šortky nebo pohodlné sportovní kalhoty. Některé speciální týmy dokonce hrají noční verze, jsou oblečeni v černém oděvu a pohybují se naboso, aby byli téměř neslyšitelní.

Sprchy a šatna – ty jsou součástí každé herny, uložit cennosti do skříněk je samozřejmé, cennější předměty lze vložit do trezoru v baru.
Připojení k Internetu– zdarma Wi-Fi síť bývá standardní součástí objektů, většinou ji lze využívat v prostorách občerstvení.
Placení kartou– na tento způsob úhrady služeb včetně jídel a nápojů se raději ptejte předem, v renomovaných klubech a provozovnách lze kartou platit, ale nemusí to být zvykem všude.

billboard-right

Občerstvení – když už jsme toto téma otevřeli, samozřejmostí každého sportoviště a zábavné arény je občerstvovací bar, zpravidla s 50 – 90 místy k sezení, s alkoholickými a nealkoholickými nápoji a se základním jídelním menu. Neočekávejte sice hotelovou restauraci typu Alcron, ale hlady tu trpět rozhodně nebudete.

Hlídání dětí– někde se s touto službou můžete setkat a zákazníci ji kvitují s povděkem. Je velmi příjemným a vítaným zpestřením. Součástí běžného standardu u „lepších“ arén jsou i rozhodčí, kteří průběh hry sledují, a jsou viditelně označeni (většinou neutrální bílou barvou).